Krzysztof Banaszewski

architekt

Studiował architekturę i urbanistykę na Politechnice Warszawskiej oraz Technische Universitaet w Darmstadt. Doświadczenie zdobywał  w Architekturbüro Spychała w Wiedniu oraz w grupie projektowej Centrala, której jest współzałożycielem.

Maciej Dembiński

architekt

Studiował architekturę i urbanistykę na Politechnice Warszawskiej oraz w Escola Tecnica de Arquitectura de Barcelona. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Grupa 5 architekci, JEMS architekci oraz w trakcie samodzielnej praktyki architektonicznej.

Jacek Mroczkowski

architekt

Studiował architekturę i urbanistykę na Politechnice Warszawskiej. Doświadczenie zawodowe zdobywał jako architekt i associate w Jems Architekci, gdzie prowadził takie projekty biurowe jak: Garvest P4, Yareal Cristal Park, Yareal Neopark, GTC Topaz, GTC Nefryt, Apollo Rida Rajska/Heweliusza a także Międzynarodowe Centrum

Kongresowe w Katowicach.

Andrzej Banaszewski

project manager

Studiował zarządzanie nieruchomościami na Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczenie zdobywał w wydawnictwie Murator oraz przy zarządzaniu projektami deweloperskimi. Specjalizuje się w prowadzeniu trudnych inwestycji wymagających rozbudowanych uzgodnień urzędowych.

© 2018 BDM Architekci